​​​​راهکارها

جهش تکنولوژی از طریق مشاوره و طراحی گردش اطلاعات مالی و تجاری شرکت‌های زیرمجموعه، در بستر فن‌آوری اطلاعات و سیستم مالی یکپارچه، دسترســی و تســلط به وقایـــع مالــی آنان را بمنظــور داده‌کاوی Data Mining و تصمیم‌گیری برای شرکت اصلی میسر می‌سازد.

شرکت‌های سرمایه‌گذاری و هلدینگ‌ها

جهش تکنولوژی از طریق بستر ابری Cloud هزینه اجرای عملیات حسابداری شرکت‌های نوپا را بطور چشمگیری کاهش داده و در راستای کاهش ریسک مالیاتی آنان و به پشتوانه همکاری با تیم متبحر و متعهد، مدیریت مالی آنان را بصورت آنلاین و به‌لحظه بعهده می‌گیرد.

شرکت‌های کوچک و استارت‌آپ‌ها

شرکتهای سرمایه گذاری و هلدینگ
شرکتهای کوچک و استارت آپ
با ظهور عصر رایانه‌های قوی و افزایش سرعت اتصال به اینترنت، شرکت‌های نرم‌افزاری قادر به ایجاد نرم‌افزارهای حسابداری تحت وب در بستر ابری شده‌اند و هزینه خدمات خود را به صورت ماهانه از مشترکین دریافت می‌کنند. میزان مقبولیت این نوع از نرم‌افزارهای حسابداری به گونه‌ای در حال افزایش است که تولیدکنندگان نرم‌افزارهای قدیمی نیز به مرور مجبور به ارائه نسخه‌های آنلاین از نرم‌افزار خود هستند.
رایانش ابری مدلی است برای فراهم کردن دسترسی آسان بر اساس تقاضای کاربر از طریق شبکه به مجموعه‌ای از منابع رایانشی قابل تغییر و پیکربندی (مثل: شبکه‌ها، سرورها، فضای ذخیره‌سازی، برنامه‌های کاربردی و سرویس‌ها) که این دسترسی بتواند با کمترین نیاز به مدیریت منابع یا نیاز به دخالت مستقیم فراهم‌کننده سرویس، به سرعت فراهم گردد.
استفاده از سیستم‌های ابری هزینه حق‌امتیاز، سخت‌افزار سرور و نگه‌داشت آن را بطور کامل حذف کرده و صرفاً از طریق پرداخت اشتراک ماهیانه دسترسی به این سیستم‌ها میسر خواهد شد.
نرم افزار ابری

راهکار یک مشکل!